, ,

Zdjęcia z meczu z Agape II Białołęka 21.04.2018

,

Sparing 09.12

W sobote 9.12.2017 – sparing z STF Champion, w godz. 12.00-13.15, balon przy ul. Sarabandy 16/22 (koszt 10 zł od zawodnika) – zbiórka godz. 11.30 na miejscu, zabieramy ze sobą zielone koszulki bądź bluzy klubowe.

Lista powołanych :

1. Wiktor Sasin
2.Dawid Dmochowski
3.Krzysiek Budziszewski
4.Mateusz Kowalski
5.Adaś Sasin
6.Arek Niedziela
7.Krystian Szczesniak
8.Dominik Gozlinski
9.Bartek Salamonik
10. Illya Melnyk
11.Eryk Kurowski
12.Igor Kuzak
13.Janek Janowicz
14.Filip Witer
15.Adrian Religa
16.Mikołaj Piersa

Informacje o nieobecnościach proszę zgłaszać do czwartku – smsem.

,

Mecz z Szel Gol

Mecz odbędzie się 21.10 o godzinie 14:00 na Stefana Batorego 37  (Ząbki). Zbiórka na osirze o godzinie 12:30 . Proszę się nie spóźnić na zbiórkę.

Lista powołanych :

Dawid Dmochowski

Adrian Religa

Adam Sasin

Wiktor Sasin

Mateusz Kowalski

Igor Kuzak

Krystian Siwiński

Eryk Kurowski

Jan Janowicz

Bartek Salamonik

Filip Witer

Na mecz zabieramy(obowiązkowo) :

– getry (białe i czarne)

-legitymacje szkolną

-korki

-ochraniacze

-czarne spodenki

-zielone koszulki(ci co nie mają dostaną w szatni)

-piłki

,

Mecz ligowy 27.09.2017

W środę o 19.15 ul.Łabiszyńska gramy mecz ligowy z AGPE Białołęka. Zbiórka godz. 18.15.
Wszyscy powołani zawodnicy zabierają zielone koszulki meczowe, czarne spodenki,  białe i czarne getry, ochraniacze i legitymacje.

Powołania
Bartek Biernacki
Kuba Chocha
Mateusz Kuzawiński
Robert Lubański
Igor Marowelt
Piotr Pyrek
Piotr Sasin
Janek Stosio
Piotr Stosio
Łukasz Surmacki
Oskar Szulc
Norbert Wiśniewski
Karol Wojno
Kacper Zamojski
Mikołaj Puszkarski

Marek Perzynowski

,

Mecz ligowy z Białymi Orłami

Mecz odbędzie się 24.09 o godzinie 14:30 na ulicy Ostródzka 175. Zbiórka na osirze o godzinie 13:00 . Proszę się nie spóźnić na zbiórkę.

Lista powołanych :

  1. Dawid Dmochowski
  2. Adrian Religa
  3. Adam Sasin
  4. Wiktor Sasin
  5. Mateusz Kowalski
  6. Igor Kuzak
  7. Krystian Siwiński
  8. Krystian Szczęśniak
  9. Eryk Kurowski
  10. Arek Niedziela
  11. Filip Witer
  12. Bartek Salomonik
  13. Krzysztof Budziszewski
  14. Jan Janowicz

Na mecz zabieramy(obowiązkowo) :
– getry (białe i czarne)
-legitymacje szkolną
-korki
-ochraniacze
-czarne spodenki
-zielone koszulki(ci co nie mają dostaną w szatni)
-piłki

,

Mecz ligowy z UKS Szel Gol

Mecz odbędzie się 16.09 o godzinie 14:30 na orliku na Suwalskiej 13 (jordanek tam gdzie trenujemy) . Zbiórka na orliku o godzinie 13:15 .

Lista powołanych :

  1. Dawid Dmochowski
  2. Adrian Religa
  3. Adam Sasin
  4. Wiktor Sasin
  5. Mateusz Kowalski
  6. Igor Kuzak
  7. Krystian Siwinski
  8. Krystian Szczęśniak
  9. Eryk Kurowski
  10. Arek Niedziela
  11. Filip Witer
  12. Bartek Salomonik
  13. Krzysztof Budziszewski

Na mecz zabieramy(obowiązkowo) :
– getry (białe i czarne)
-legitymacje szkolną
-korki
-ochraniacze
-czarne spodenki
-zielone koszulki(ci co nie oddali)

Galeria

Sukcesy

Kadra