, , , , , ,

Treningi sierpień

Dopiero początek wakacji a my już wiemy jak będziemy trenować w sierpniu . Treningi dla roczników 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010  oraz dla wszystkich grup wiekowych dziewczyn odbywać się będą na OSiR Łabiszyńska 20 według harmonogramu :

06.08.2018 godz.9.00-10.30

08.08.2018 godz.10.30-12.00 plus basen dla chętnych

09.08.2018 godz.10.30-12.00 plus basen dla chętnych

10.08.2018 godz.10.30-12.00 plus basen dla chętnych

13.08.2018 godz.10.30-12.00 plus basen dla chętnych

14.08.2018 godz.10.30-12.00 plus basen dla chętnych

17.08.2018 godz.10.30-12.00

 

Jeżeli chodzi o roczniki 2011, 2012, 2013 rodzice zostaną powiadomieni o miejscu i czasie treningów sms .

Koszulki meczowe

Proszę o oddanie koszulek meczowych na dzisiejszym meczu.

Mecze w weekend

SP Polonez Warszawa gr. A – Drukarz Warszawa 17.06.2018 niedziela o godzinie 10:00 Aleja Zieleniecka 2. Zbiórka na Zielenieckiej o godzinie 9:15.

Lista zawodników:

Czarek Hutkowski

Kacper Hućko

Kacper Posch

Paweł Dejnek

Wojtek Maliszewski

Fabio Udenkwor

Alan Jaworski

Olek Piwowar

SP Polonez Warszawa gr. B – Agape Białołęka 16.06.2018 sobota o godzinie 12:00 ul. Suwalska 13. Zbiórka na Suwalskiej o godzinie 11:15.

Lista zawodników:

Alan Jaworski

Wojtek Maliszewski

Piotr Adamiak

Antek Cymerman

Kuba Fabisiak

Maciek Janowski

Patryk Pasieka

Maks Bury

Kacper Kurzyński

Nikodem Kaczmarski

Wojtek Kłaczewski

Ostatni trening w sezonie

W środę 20.06.2018 godzina 19:00 ul. Łabiszyńska 20 Hala Polonez odbędzie się ostatni trening w sezonie 2017/18. Z tej okazji zapraszam wszystkich rodziców do rozegrania meczu z dziećmi w trakcie treningu.

Mecz w czwartek

SP Polonez Warszawa gr. A – RKS Okęcie  14.06.2018 czwartek o godzinie 19:15 ul. Suwalska 13. Zbiórka na Suwalskiej o godzinie 18:45.

Lista zawodników:

Czarek Hutkowski

Kacper Hućko

Kacper Posch

Paweł Dejnek

Wojtek Maliszewski

Fabio Udenkwor

Alan Jaworski

Piotr Adamiak

Kuba Fabisiak

Mecz w niedzielę

SP Polonez Warszawa gr. B – APJD Sport  10.06.2018 niedziela o godzinie 11:00 ul. Stanisława Staszica 2, Łomianki. Zbiórka na Staszica o godzinie 10:15.

Lista zawodników:

Alan Jaworski

Wojtek Maliszewski

Piotr Adamiak

Antek Cymerman

Kuba Fabisiak

Maciek Janowski

Patryk Pasieka

Maks Bury

Kacper Kurzyński

Nikodem Kaczmarski

Mecz w niedziele

SP Polonez Warszawa gr. B – APJD Sport  10.06.2018 niedziela o godzinie 11:00 ul. Stanisława Staszica 2, Łomianki. Zbiórka na Staszica o godzinie 10:15.

Lista zawodników:

Alan Jaworski

Wojtek Maliszewski

Piotr Adamiak

Antek Cymerman

Kuba Fabisiak

Maciek Janowski

Patryk Pasieka

Maks Bury

Kacper Kurzyński

Nikodem Kaczmarski

, , , , , ,

Karta kwalifikacyjna uczestnika obozu Rozłogi 2018

Prosimy o pobranie karty , wypełnienie i zwrot do trenerów w dniu wyjazdu .

KARTA KWALIFIKACYJNA 2018

Mecze w tygodniu

SP Polonez Warszawa gr. A – Dolcan Ząbki 7.06.2018 czwartek o godzinie 18:00 ul. Batorego 37, Ząbki. Zbiórka na Batorego o godzinie 17:20.

Lista zawodników:

Czarek Hutkowski

Kacper Hućko

Kacper Posch

Paweł Dejnek

Wojtek Maliszewski

Fabio Udenkwor

Alan Jaworski

Olek Piwowar

SP Polonez Warszawa gr. B – KS Łomianki  4.06.2018 poniedziałek o godzinie 19:15 ul. Łabiszyńska 20. Zbiórka na Łabiszyńskiej o godzinie 18:50.

Lista zawodników:

Alan Jaworski

Wojtek Maliszewski

Piotr Adamiak

Antek Cymerman

Kuba Fabisiak

Maciek Janowski

Patryk Pasieka

Maks Bury

Kacper Kurzyński

Nikodem Kaczmarski

Wojtek Kłaczewski