W dniach 17-18.06.2017 na obiektach OSiR Targówek ul.Łabiszyńska 20 zostały rozegrane dwa turnieje piłkarskie z okazji 10 lecia Klubu SP POLONEZ WARSZAWA.

Podczas tego weekendu zaszczyciły nas drużyny z całej Polski !!! Rekordziści pokonali ponad 500 km aby móc bawić się razem z nami. Turniej chłopców został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych rocznik 2007 oraz rocznik 2009 w sumie  210 uczestników 16 drużyn . Turniej dziewcząt został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych rocznik 2004 ,2006,2008 w sumie 300 zawodniczek 24 drużyny . Poziom turnieju był bardzo wysoki nad czym czuwali wykwalifikowani sędziowie i sędziny . Posiłek dla zawodników przygotowała Pizza Hut natomiast nad oprawą muzyczną panował spiker zawodów Pan Artur Łęczycki . Szczególne podziękowania dla wszystkich , którzy przyczynili się do organizacji tego turnieju a w szczególności dla dwóch trenerów – trenera Sebastiana i trenera Jarka .

W imieniu wszystkich uczestników dziękujemy Dzielnicy Targówek , która wsparła nasz turniej finansowo oraz Dyrekcji OSiR Targówek,która wynajęła obiekt i zapewniła zaplecze techniczne .

Możemy śmiało powiedzieć , że zorganizowaliśmy jeden z największych jak nie największy turniej dla dziewcząt i chłopców w Polsce i to z powodu skromnej rocznicy 10- lecia klubu z Bródna .

Jakie było te 10 lat ?

Takie jak życie .Były wzloty i upadki. Pokorna nauka realiów panujących w dziecięcej i młodzieżowej piłce w Polsce . Sukcesy i porażki zarówno na boisku jak i w szatni . Jedno jest pewne przeżyliśmy 10 lat nauki teraz wyciągamy wnioski i spotykamy się na 20 – leciu klubu .