Plan sparingów i powołania

  • sobota 24.02.2018, godz. 13:00 – sparing z MKS Varsovia Warszawa, boisko pod balonem, ul. Międzyparkowa 4 – zabieramy: zielone bluzy, niebieskie koszulki, czarne spodenki, czarne getry
    (zbiórka godz. 12.30)
    Władek Urbański
    Szymon Kołakowski
    Tristan Witeńko
    Bartek Kuthan
    Antek Sławiński
    Mikołaj Podolczyński
    Przemek Czarnecki
    Krzyś Michalski
    Kacper Winsze
    Piotr Bożek
    Mateusz Skrzypczak
    Remek Cichecki
    Adrian Rowicki
  • niedziela 25.02.2018, godz. 18-19:30 – sparing z Soccer Academy Warszawa, boisko pod balonem, ul. Trocka 4 – zabieramy: zielone bluzy, czerwone koszulki, czarne spodenki, czarne getry
    (zbiórka godz. 17.30)
    Dawid Guaravia
    Grzegorz Szwejcer
    Michał Socki
    Mikołaj Dębski
    Aleks Kowalski
    Kacper Płochocki
    Alan Zagrodzki
    Franek Bachura
    Bartek Szybka
    Szymon Tomaszewski
    Szymon Kacprzyk
    Dawid Zadtka
    Adam Wolan
  • sobota 3.03.2018, godz. 10-11.30 – sparing z Huraganem Wołomin, balon, ul. Krakusa 2
  • niedziela 4.03.2018, godz. 10 – sparing z Wisłą Płock, w Płocku, boisko pod balonem.
  • niedziela 11.03.2018, godz. 14 i godz. 15 – sparing z Legionovią Legionowo na boisku, składy 9-osobowe, dwie drużyny.
  • niedziela 18.03.2018, godz. 15:30 i 17:00 – dwa sparingi z Widzewem Łódź, pod balonem, ul. Trocka 4, Warszawa
  • niedziela 25.03.2018, godz. 15.00-16.30 – sparing z BKS Warszawa, pod balonem, ul. Trocka 4
  • niedziela 25.03.2018, godz. 16.30-18.00 – sparing z Górnikiem Łęczyca, pod balonem, ul. Trocka 4

 

Sparingi za nami:

  • 18.02.2018 – Ajax Radom, dwa mecze – dziękujemy!
  • 11.02.2018 – CWKS Legia Warszawa i Talent Białystok – dziękujemy!
  • 3.02.2018 – KS Raszyn i Mazur Radzymin – dziękujemy!
  • 7.01.2017 – MLKS Victoria Sulejówek, dwa mecze – dziękujemy!
  • 10.12.2017 – ZWAR Warszawa – dziękujemy!
  • 9.12.2017 – STF Champion – dziękujemy!
  • 8.12.2017 – SP Polonez 2006 – dziękujemy!
  • 3.12.2017 – Escola Barcelona – dziękujemy!
  • 26.11.2017 – Talent Targówek – dziękujemy!
  • 19.11.2017 – KS Ożarowianka – dziękujemy!
  • 18.11.2017 – GLKS Nadarzyn – dziękujemy!
  • 14.11.2017 – Racovia – dziękujemy!
  • 10.11.2017 – Junak – dziękujemy!
  • 7.11.2017 – Varsovia – dziękujemy!