Treningi w przyszłym tygodniu + treningi indywidualne

W przyszłym tygodniu treningi odbędą się w następujących terminach:

Środa 6.12 godzina 19.00  OSiR (boisko)

Piątek 8.12 godzina 19.00 ul. Ossowskiego 25 (hala) – sparing z rocznikiem 2007 – obowiązuje obuwie halowe. Powołania na sparing zostaną zamieszczone na stronie w czwartek 7.12

UWAGA
Przypominam o codziennych treningach indywidualnych. W domu wykonujemy ćwiczenia stabilizacyjne (ćwiczenia w podporach), rozwijające mięśnie głębokie. Każdy z chłopców zna już te ćwiczenia, poniżej link do niektórych z nich. Zwracamy uwagę na poprawne wykonanie. Zaczynamy od 3-4 serii każdego ćwiczenia  (na każdą stronę) trwających po 15-20 sekund, następnie z odpowiednio trwającym odpoczynkiem. Stopniowo wydłużamy czas trwania ćwiczeń oraz zwiększamy stopień ich zaawansowania.

Dodatkowo codziennie wykonujemy treningi techniki i czucia piłki (ball mastery). Najpierw skupiamy się na dokładnym wykonaniu ćwiczenia, później zwiększamy jego tempo. Zaczynamy od ćwiczeń najprostszych, stopniowo je utrudniając m.in poprzez dodawanie nowych kombinacji czy też brak patrzenia na piłkę. Poniżej przypomnienie przykładowych ćwiczeń.

Przedstawione powyżej ćwiczenia są to ćwiczenia, które możemy wykonywać wszędzie, bez specjalnych wymagań. Jedyne co nam będzie potrzebne do treningu to piłka i odpowiednia motywacja.